Armáda » Informační servis » Cihelna

Den sil podpory AČR – Cihelna 2017

Ve dnech 18. – 19. srpna 2017 se bude již tradičně ve městě Králíky v Orlických horách konat Den sil podpory AČR – Cihelna 2017. Letošní ročník Cihelny je jubilejním, v pořadí již dvacátým, ročníkem a nejen pro příznivce vojenské historie, ale i všechny milovníky vojenské techniky a současné výzbroje připravili pořadatelé skvělou podívanou.

Den sil podpory AČR – Cihelna 2017

Letošní dvacátý ročník je připravován již tradičně resortem obrany ve spolupráci s městem Králíky, Vojenskou policií, Celní správou, Vězeňskou službou, Hasičským záchranným sborem, Vojenským muzeem Králíky, kluby vojenské historie a pod záštitou hejtmana Pardubického kraje.

Návštěvníci se mohou těšit na dynamické a statické ukázky, v nichž se představí nejen příslušníci Armády ČR a Aktivní zálohy, ale i složky Integrovaného záchranného systému, bezpečnostní složky a kluby vojenské historie, se kterými se společně přeneseme do roku 1945 do oblasti Vyškovska, které osvobozuje Rudá armáda. Připomeneme si tak těžké osvobozovací boje před 72 lety..

Příslušníci Armády ČR také představí současnou techniku, výstroj a výzbroj společně s vybavením specializovaných pracovišť jednotlivých složek AČR, vojenských hasičských jednotek a Vojenské policie.

Soubory ke stažení

Přehled sil a prostředků 207 kB

Soubory ke stažení

PLAKAT 2017 9752 kB

Soubory ke stažení

Plán akce 1456 kB


Zpravodajství: