Armáda » Technika a výzbroj » Přehled techniky

1.1.2018 •Počty zahrnují výzbroj a bojovou techniku, která je k 1. lednu 2018 v majetku ozbrojených sil České republiky, bez ohledu na její plánované použití, zařazení v bojových jednotkách nebo ve skladech, bojeschopnost, dlouhodobé nebo krátkodobé uložení či nabídnutí k odprodeji.

AČR

1.1.2017 •Počty zahrnují výzbroj a bojovou techniku, která je k 1. lednu 2017 v majetku ozbrojených sil České republiky, bez ohledu na její plánované použití, zařazení v bojových jednotkách nebo ve skladech, bojeschopnost, dlouhodobé nebo krátkodobé uložení či nabídnutí k odprodeji.

AČR

1.1.2016 •Počty zahrnují výzbroj a bojovou techniku, která je k 1. lednu 2016 v majetku ozbrojených sil České republiky, bez ohledu na její plánované použití, zařazení v bojových jednotkách nebo ve skladech, bojeschopnost, dlouhodobé nebo krátkodobé uložení či nabídnutí k odprodeji.

AČR

1.1.2015 •Počty zahrnují výzbroj a bojovou techniku, která je k 1. lednu 2015 v majetku ozbrojených sil České republiky, bez ohledu na její plánované použití, zařazení v bojových jednotkách nebo ve skladech, bojeschopnost, dlouhodobé nebo krátkodobé uložení či nabídnutí k odprodeji.

AČR

7.1.2014 •Počty zahrnují výzbroj a bojovou techniku, která je k 1. lednu 2014 v majetku ozbrojených sil České republiky, bez ohledu na její plánované použití, zařazení v bojových jednotkách nebo ve skladech, bojeschopnost, dlouhodobé nebo krátkodobé uložení či nabídnutí k odprodeji.

AČR

7.1.2013 •Počty zahrnují výzbroj a bojovou techniku, která je k 1. lednu 2013 v majetku ozbrojených sil České republiky, bez ohledu na její plánované použití, zařazení v bojových jednotkách nebo ve skladech, bojeschopnost, dlouhodobé nebo krátkodobé uložení či nabídnutí k odprodeji.

AČR

7.1.2012 •Počty zahrnují výzbroj a bojovou techniku, která je k 1. lednu 2012 v majetku ozbrojených sil České republiky, bez ohledu na její plánované použití, zařazení v bojových jednotkách nebo ve skladech, bojeschopnost, dlouhodobé nebo krátkodobé uložení či nabídnutí k odprodeji.

AČR

7.1.2011 •Počty zahrnují výzbroj a bojovou techniku, která je k 1. lednu 2011 v majetku ozbrojených sil České republiky, bez ohledu na její plánované použití, zařazení v bojových jednotkách nebo ve skladech, bojeschopnost, dlouhodobé nebo krátkodobé uložení či nabídnutí k odprodeji.

AČR

7.1.2010 •Počty zahrnují výzbroj a bojovou techniku, která je k 1. lednu 2010 v majetku ozbrojených sil České republiky, bez ohledu na její plánované použití, zařazení v bojových jednotkách nebo ve skladech, bojeschopnost, dlouhodobé nebo krátkodobé uložení či nabídnutí k odprodeji.

7.1.2009 •Počty zahrnují výzbroj a bojovou techniku, která je k 1. lednu 2009 v majetku ozbrojených sil, bez ohledu na její plánované použití, zařazení v bojových jednotkách nebo ve skladech, bojeschopnost, dlouhodobé nebo krátkodobé uložení či nabídnutí k odprodeji.

7.1.2008 •Hlavní druhy techniky a výzbroje AČR sledované Smlouvou o konvenčních ozbrojených silách v Evropě.