Armáda » Informační servis » Zpravodajství » Poděkování za spolupráci

Poděkování za spolupráci

19.12.2012 • Generálporučík Petr Pavel se spolu s dalšími zástupci velení Armády České republiky v úterý 18. prosince 2012 na Generálním štábu krátce rozloučil s Františkem Šulcem a Lubošem Dobrovským, dvěma z blízkých spolupracovníků bývalého ministra obrany Alexandra Vondry.

Při této příležitosti udělil generál Pavel Františku Šulcovi Čestný odznak Armády České republiky „Za zásluhy“ I. stupně a Luboši Dobrovskému, který je již nositelem tohoto vyznamenání, pamětní plaketu náčelníka Generálního štábu. Generál Pavel také poděkoval oběma přítomným za dosavadní spolupráci i za jejich významný podíl na koncepčních materiálech formujících další podobu Armády České republiky a v neposlední řadě i její Aktivní zálohu.

Přes generační rozdíl a s ním spojené rozdílné životní zkušenosti mezi Františkem Šulcem a Lubošem Dobrovským generál Pavel u obou vyzdvihl jejich hluboký náhled a orientaci v problematice obrany a bezpečnosti. Jakkoliv dle jeho slov nebyly vždy zastávané názory stejné, byla vzájemná diskuze, argumentace a samotný proces nacházení řešení vždy přínosem. I proto uzavřel generál Pavel setkání tím, že oba jmenovaní mají na Generálním štábu dveře vždy otevřené a také konstatováním, že se těší na případnou další, byť externí, spolupráci.

Průměrné hodnocení (11 hlasů): 3.64, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.


Fotogalerie
  • Generál Pavel, generál Žižka, Luboš Dobrovský a František Šulc Generál Pavel, generál Žižka, Luboš Dobrovský a František Šulc Generál Pavel, generál Žižka,…
  • Generál Pavel se zdraví s Františkem Šulcem Generál Pavel se zdraví s Františkem Šulcem Generál Pavel se zdraví s…
  • Generál Malenínský, Luboš Dobrovský, generál Pavel, František Šulc, generál Žižka a generál Dvořák Generál Malenínský, Luboš Dobrovský, generál Pavel, František Šulc, generál Žižka a generál Dvořák Generál Malenínský, Luboš…

Autor: major Jan Šulc, oddělení komunikace s veřejností, Generální štáb AČR