Generál Josef Bečvář ocenil občanské zaměstnance za splnění mimořádných úkolů

Autor: mjr. Vlastimila Cyprisová, oddělení komunikace s veřejností, GŠ AČR

Za úspěšné splnění mimořádných a zvlášť významných pracovních úkolů v roce 2017 ocenil náčelník Generálního štábu armádní generál Josef Bečvář šestnáct občanských zaměstnanců.

Během slavnostního aktu, který se uskutečnil v úterý 12. prosince 20017 v budově Generálního štábu, jim předal pamětní mince a peněžité odměny.

„Těší mě, že v naší armádě pracují takto schopní a výkonní zaměstnanci s příkladnou pracovní morálkou. Je také vaší zásluhou, že resort obrany funguje v uvozovkách na plný plyn, bez ohledu na některé problémy či nepříjemnosti, které s sebou nese dnešní hektická a především na úspěch zaměřená doba,“ takto pochvalně se vyjádřil generál Bečvář o oceněných pracovnících, kteří zastávají rozličné funkce a pracují ve všech armádních složkách.

„Jsem ráda, že velení armády myslí také na občanské zaměstnance a oceňuje je za jejich práci. Nyní, v době před vánočními svátky, je velice příjemném setkat se s ostatními pracovníky z celé armády při tak milé příležitosti,“ zhodnotila Dagmar Šílená, která pracuje jako referentka majetkové správy Generálního štábu Armády ČR.