Armáda » Informační servis » Vojenský fond solidarity » Opavští vojáci předali šek pro vojáky v nouzi veliteli Pozemních sil AČR

Opavští vojáci předali šek pro vojáky v nouzi veliteli Pozemních sil AČR

1. listopadu se velitel Pozemních sil AČR generálmajor Štefan Kaleta se sešel s hlavními funkcionáři podřízených útvarů v hlavním sále Ministerstva obrany na Valech v rámci své velitelské rady. Tuto příležitost využil velitel 53. pluku průzkumu a elektronického boje v Opavě k předání šeku do Vojenského fondu solidarity.

Opavským vojákům se podařilo do Vojenského fondu solidarity shromáždit částku 36 700 Kč. Šek převzal generálmajor Štefan Kaleta z rukou velitele pluku plukovníka gšt. Pavla Varmuse v druhé části velitelské rady.

„Těší mě, že vojáci jsou si vědomi, že i ty můžeš jednou potřebovat pomoc. Budeme tak mít dostatek prostředků, abychom mohli vojákům pomáhat v nenadálých případech, které se mohou stát každému z nás. Jsem vděčný těm, kteří přispívají každoměsíční částkou i těm, kteří přispějí jednorázově,“ poděkoval generál Kaleta.


Fotogalerie
  • Předání šeku do Vojenského fondu solidarity Předání šeku do Vojenského fondu solidarity Předání šeku do Vojenského…
  • Předání šeku do Vojenského fondu solidarity  Předání šeku do Vojenského fondu solidarity Předání šeku do Vojenského…
  • Účastníci velitelské rady velitele Pozemních sil AČR Účastníci velitelské rady velitele Pozemních sil AČR Účastníci velitelské rady…