Armáda » Informační servis » Zpravodajství » Aktuálně

Aktuálně

20.9.2016 • Akce vojenského fondu solidarity v letním období 2016.

 

Příslušníci vzdušných sil při sportovní akci mysleli také na pomoc potřebným.
2. 6. 2016 • Golfový turnaj příslušníků vzdušných sil přinesl všem zúčastněným kromě příjemného sportovního zážitku také pocit sounáležitosti při pomoci kolegům – vojákům a vojákyním, kteří se ocitli v tíživé životní situaci. Jejich příspěvek do Vojenského fondu solidarity činil 12 700 Kč. Děkujeme.
Příslušníci 15. ženijního pluku oslavili Den ženijního vojska příspěvkem do Vojenského fondu solidarity.
30. 6. 2016 • Ženisté Armády České republiky v posádkách Bechyně a Olomouc uspořádali sbírku při příležitosti oslav „Dne ženisty“, jejíž výtěžek 25 426 Kč odevzdali Vojenskému fondu solidarity. Děkujeme.

 

FOTO - ŠEK


Sbírková kasička trvale umístěná v expozici Armádního muzea Žižkov (Vojenský historický ústav Praha) vydala svůj tříměsíční poklad.
Červenec 2016 • Za druhé čtvrtletí roku 2016 (duben – červen) darovali návštěvníci do kasičky umístěné v Armádním muzeu Žižkov v Praze celkem 30 491 Kč, 97,40 € a 5 $. Děkujeme všem dárcům a také zainteresovaným pracovníkům muzea za vstřícnost.
Akce „Podporujeme naše vojáky“ v Pevnosti Dobrošov přinesla své ovoce.
30. - 31. 7. 2016 • Dělostřelecká tvrz Dobrošov u Náchoda byla jako první památka vojenské fortifikace z doby před 2. světovou válkou odtajněna a zpřístupněna v roce 1968. Najdete tu jedny z největších pevnostních objektů v ČR. V době druhé světové války zde německá armáda zkoušela tajné zbraně. Ale k vidění jsou také figurky vojáčků od modeláře Lubora Šušlíka, které jsou evropským unikátem, ojedinělé malby z roku 1938 v jednom z objektů a mnohé další. Otevřeno denně od 1. dubna do 31. října. Více www.pevnost-dobrosov.kvalitne.cz Zde se o posledním červencovém víkendu díky pracovníkům Regionálního muzea v Náchodě konala akce „Podporujeme naše vojáky“. Přinesla Vojenskému fondu solidarity 8 366 Kč. Všem přispěvatelům děkujeme.

 

Aktuálně Aktuálně Aktuálně
Charitativní běh na podporu Vojenského fondu solidarity, připravený příslušníky 43. výsadkového praporu v Chrudimi, přinesl úctyhodný výsledek.
27. 8. 2016 • Celkem 397 přihlášených běžců spolu s dalšími přispěvateli velmi příjemně překvapilo organizátory. Chrudimští výsadkáři po závěrečném součtu odeslali 89 035 Kč do Vojenského fondu solidarity. Všem dárcům patří velké poděkování.

 

Aktuálně Aktuálně Aktuálně Aktuálně
Aktuálně Aktuálně

Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.