Seznam padlých a zemřelých čs. letců z RAF, jejichž urny byly předány pozůstalým prostřednictvím jednotlivých KVS a OVS

Hradec Králové

BROŽ Antonín

MARTINEC Josef

BUNZL Antonín

POHNER Benedikt

FANTA František

PŘÍHODA Bohuslav

FECHTNER Emil

ŠIMON Karel

JANEBA Josef

ŠVIC Miloslav

JIROUTEK Josef

RICHTER Karel

KREDBA Miroslav

ZÁLESKÝ Alois

 

  KYSELO Vladimír

 

Praha

DOUCHA Jan

ŠTUDENT Václav

FIŠERA Josef

ŠVEC Josef

GISSÜBEL Bedřich

VELLA Jan DFC

HAYEK Arnošt

VOCETKA František

HRADIL František

ŽEROVNICKÝ Jan

 

KLOBOUČNÍK Josef

 

Praha – odbočka SL ČR 26 – Památník Olšanský vojenský hřbitov

BARTOŠ Jindřich

NOVÁK František

ČECH Josef

PACLÍK František

DOLEJŠ Adolf

POLÁK Hanuš

HNILIČKA Valtr

RÁJECKÝ Vladimír

JELÍNEK Václav

RUBÍN Jiří

KAUDERS Valter

SEDLÁČEK Josef

KŘÍŽ Václav

SEDLÁK Zdeněk

KOTIBA František

SKŘIVÁNEK Václav

MALÝ Jaroslav

STOČEK Milan

MAŇÁSEK Miloslav

VAŠATA František

MELENA Josef

VOLEK Alois

MŽOUREK Alois

ZEINERT Stanislav

NAXERA František

ZEMAN Boris

 

Hodonín – Masarykovo muzeum

BLATNÝ Benedikt

SEĎA František

DŘEVĚNÝ Pavel

ŠTĚTKA Štěpán

FORNŇSEK Ladislav

VAVERKA Bohumil

 

Plzeň

DRNEK Miroslav

ŠINDELÁŘ Václav

PŘEROST Václav

ŠKACH Antonín

SIMET Josef

TOŠOVSKÝ Oldřich

 

Brno

DOHNAL Jaroslav

JELÍNEK Stanislav

DOSTÁL František

KOMÍNEK Josef

DVOŘÁK Alois

KRAJINA Emanuel

GĂTH Vilém

LINHART Leo

HALAMA Stanislav

MACHÁLEK Jan

HAŇKA Václav

MUCHA Miroslav

HAVRÁNEK František

ODSTRČÍLEK Otakar

JEBÁČEK Jaroslav

SLOVÁK Josef

 

Ostrava

BABŠ Bruno

KLVÁČEK Josef

BULIS František

LANŽ Rudolf

BÖNISCH František

MARŠÁLEK Jan

ČÍŽEK Eugen

MUSÁLEK Adolf

GLAUDER František

OBŠIL Václav

GRIMM Rudolf

PALICHLEB Emil

HELMA Oldřich

SLABÝ Jaroslav

JANEK Jan

SLÍVA Josef Rudolf

KLOS Jan

VELEBNOVSKÝ Antonín

 

Ostrava – dodatek pro pozůstalé a do památníku v Hrabyni

BENEDIKT František

ORLÍK Vilém

HAAS Petr

RAŠKA František

HAPALA Richard

ROHÁČEK Rudolf

HLAVÁČ Jaroslav

STANOVSKÝ Jan

HORNUNG Jan

SZELIGA Emil /ŠELIGA/

HYTKA Zdeněk

VALOŠEK Oskar

KONDZIOLKA Ludvík

ZAVADIL Jaroslav

MIKOLÁŠ Antonín

 

 

České Budějovice

BREJCHA Václav

KURKA Jan

ČERNÝ Václav

NASSWETTER Albín

 

DYGRÝN Josef /LIGOTICKÝ/

 

Ústí n./Labem

HANZLÍČEK Otto

REMEŠ František

HOŘÍNEK Jindřich

SCHOLZ Rudolf

 

Slovensko – pro pozůstalé i do Památníku padlým letcům převzal genmjr. Ján Váňa, letecký přidělenec SR

BROCHARD Dalibor

STANO Walter

DORNIAK Martin

ŠABÍK Július

FILIP Ján

ŠIMEK Andrej

HRALA Jozef

ŠOFRANKO Július

IVANČÍK Jozef

VANIŠ Jozef

MENŠÍK Jozef

VANKO Anton

MIKLOŠEK Ján

VOTRUBA Bohumil

PRVONIČ Antonín

ŽILÁK Ladislav

 

Dříve předáno:

BODLÁK Miloš Oldřich

KUDLÁČEK Jaroslav

BRÁZDA Prokop

MORAVEC Miroslav

FRANTIŠEK Josef

NEJEZCHLEBA Josef

JÍCHA Václav

NĚMEČEK Rudolf

JÍLEK Václav

ZIMPRICH Stanislav

 

KOŠŤÁL Josef

Chybně jsou uvedeni v původním seznamu:

DRNEK Matěj

FRANTIŠEK Rudolf

 

Celkový počet uren podle původního seznamu:

302

Počet uren podle fyzického seznamu

239

Chybí uren

63

Chybně uvedeni

2

Předáno

237